S Jirkou do světa – cestovatelská soutěž u příležitosti celosvětového dne DMD

7.9. 2020 si opět připomeneme World Duchenne Day
Rozhodli jsme se v rámci tohoto dne představit silný a ve světě unikátní příběh jedné cestovatelské rodiny a ukázat, že DMD nebo jakákoliv jiná nemoc nemusí být prohrou ale může se stát začátkem velkého dobrodružství a nového smyslu života.
Ahoj lidi, jmenuji se Jirka Mára a jsem otcem slavného cestovatele, který se na invalidním vozíku podíval do všech světadílů. Myslíte, že přeháním a vytahuju se? Ubezpečuji vás, že v tom případě se hluboce mýlíte. Chci vás jen vyprovokovat k plnění vlastních snů, protože bytostně věřím našemu heslu, že každý cíl je dosažitelný. “

Společně s rodiči Jirky Máry – Alenou a Jirkou  jsme připravili zajímavou cestovatelskou soutěž. Můžete samozřejmě získat zajímavé ceny ale my pevně věříme v to, že ve vás soutěžní film hlavně probudí cestovatelského ducha nebo přinejmenším alespoň  ukáže cestu, jak si splnit svůj sen bez ohledu na to, že máte DMD. Děkujeme Jirkovi a Aleně za poskytnutí DVD s filmem S Jirkou na sever a na jih. Po jeho shlédnutí na našich stránkách budete muset co nejdříve a hlavně správně odpovědět na několik soutěžních otázek, které zašlete nejpozději do 22:00 hodin v neděli 6.9.2020 na náš e-mail. Potrénujte své šedé buňky mozkové (vždyť právě letošní kampaň je zaměřená na mozek a DMD). Využijte svých silných stránek a schopností, jako je smysl pro detail a výborná obrazová paměť a představivost. Právě o detaily půjde v naší hře především.

Jak bude hra probíhat?
Od 1. do 5.9. zveřejníme na FCB End Duchenne postupně 5 vět, ve kterých budete muset najít 4 čísla, která vám prozradí přesný čas  promítání premiéry soutěžního filmu zde na našem Youtube kanálu: https://www.youtube.com/watch?v=zVDgK6j9kko
Premiéra bude 6.9.2020. Vítěze soutěže vyhlásíme 7.9.2020.
Kdo z vás jako první správně odpoví  na soutěžní otázky, získá nádhernou obrázkovou knihu S Jirkou do světa. Pro další  účastníky máme připravené zajímavé ceny dle jejich výběru. Děkujeme Aleně a Jirkovi Márovým a Heleně Kočové za soutěžní ceny.

 Sdílet: