I Ty můžeš být součástí týmu !

Chceš patřit do týmu PIONEER Investments – CRAFT nebo máš zájem o týmovou kombinézu? Samozřejmě to je možné a k tomu máš ještě šanci získat zajímavé bonusy…
My, tým PIONEER Investments – CRAFT, jsme elitním týmem pro legendární lyžařské maratony sdružené v prestižní sérii SkiClassics. Máme zájem o budování „hobby“ základny, která se může s elitním týmem nejen identifikovat, ale také těžit z týmových zkušeností a využívat podporu týmu nebo zvýhodněné nabídky týmových partnerů.
Chceš patřit do týmu PIONEER Investments – CRAFT? Staň se členem!
I Ty můžeš být součástí týmu
 
Výhody členství:
Jsi řádným členem týmu, jehož elitní část závodí v nejvyšší světové sérii SkiClassics
Obdržíš týmovou kombinézu včetně týmové čepice (identické s elitním týmem)
Zvýhodněné podmínky v rámci projektu Bezva běžky CZ (např. sleva 40% na kurzy, min. 20% na Individuální kurzy, min. 10% na závodní servis během závodů v rámci ČR, min. 10% sleva v rámci eshopu Bezva běžky CZ, měsíční tréninkový plán zdarma,…)
Možnost využití výhodných nabídek od dalších týmových partnerů dostupné pouze členům týmu (např. výrazná sleva na produkty CRAFT)
Možnost získat zpět startovné v absolvovaném závodě (nutná registrace a splnění podmínek samostatného programu „Získej startovné zpět!“)
Dobrý pocit – svým závoděním v rámci týmu přispíváš sdružení END DUCHENNE, které se stará o děti bojující se svalovou dystrofií! Bližší informace zde.Sdílet: